У бюро Kicherer раптом згадали про дореформений седан Mercedes C 63 ​​AMG

mercedes-benz c63 amg kicherer white editionРоберт Есенов, drive.ru

Сімейство Mercedes C-класу знаходиться в статусі офіційно оновленого з грудня 2010 року, а «заряджений» седан Mercedes C 63 AMG - з лютого 2011-го. А те, що з моменту модернізації «шістдесят третього» пройшов майже рік, ніяк не бентежить фахівців ательє Kicherer. Працівники з Штокаха ще не представили жодної програми для рестайлінгової машини, зате в черговий раз порадували власників дореформених машин. Перед вами Mercedes C 63 AMG White Edition.

Свою назву седан виправдовує білим кольором кузова, однак дах тюнери пофарбували в чорний колір, а передні двері прикрашені наклейками. Дивно, що складові 20-дюймові литі диски не білі, а чорні. Від своїх стандартних побратимів машина у виданні фірми Kicherer відрізняється вуглепластиковий гратами радіатора і дифузором з трапецієподібними прорізами під випускні патрубки. У салоні - двоколірна шкіряна обробка крісел з контрастною прострочуванням білими нитками.

mercedes-benz c63 amg kicherer white edition

Для седана Mercedes C 63 AMG White Edition тюнери підібрали шини Dunlop SP Sport Maxx GT розмірністю 245/30 R20. В інтер'єрі немає вуглепластикових панелей, зате багато натуральної шкіри й алюмінію.

На цьому, на щастя, німецькі тюнери не зупинилися. Технічну начинку допрацювали небагато, але по всіх фронтах. Наприклад, «атмосферник» V8 6.2 знайшов нову програму управління, що довело віддачу до 520 сил і 620 Н•м (було 457 к.с. і 600 ньютон-метрів). Замість стандартної підвіски встановлений комплект регульованої гвинтової підвіски, в задню вісь вживили блокування диференціала, а гальмівні механізми додали в потужності. Ціни на готовий автомобіль поки тримаються в секреті, але вже відомо, що всього німці зроблять 10 таких седанів.