Бюро PP Exclusive опустло на землю родстер Mercedes SL 63 AMG

mercedes sl 63 amg pp exclusiveРоберт Есенов, drive.ru

Відкрита дводверка Mercedes SL 63 AMG - автомобіль, якому втручання тюнинг-ательє не потрібно. Під капотом чекає своєї години мотор V8 6.2, видає 525 сил і 630 Н•м, а тягу до задньої осі передає семиступінчастий "робот" з багатодисковим зчепленням Sachs, що витримує до 100 стартів «в підлогу» поспіль. А яка зовнішність! Відразу видно, що родстер побував в заводському фітнес-центрі. І все ж є фірми, яких все це не зупиняє. В результаті з'являються саме такі машини. Як, наприклад, Mercedes SL 63 AMG від бюро PP Exclusive.

Тюнери не стали чіпати атмосферний восьмициліндровий двигун (хоча в ательє Brabus і Carlsson це робили. Перші зняли з «вісімки» 555 сил і 650 Н • м, другі - 580 і 680 відповідно), зосередившись на зовнішності і ходовій частині. Перше, що кидається в очі при вигляді автомобіля, - як низько він упав. На родстер встановили новий модуль управління активною підвіскою ABC, що зменшило дорожній просвіт разом на 100 мм! Саме тому збірні легкосплавні катки серії Majestic з шинами Continental ContiSportContact 3 (розмірністю 255/30 R20 спереду і 305/25 R20 ззаду) майже торкаються колісних арок. Також клієнтові можуть запропонувати варіанти діаметром до 23 дюймів.

mercedes sl 63 amg pp exclusive

Переробляючи інтер'єр, тюнери не подумали про одне - чи зручно буде тримати кермо з таким екстравагантним ободом?

З інших змін відзначимо розширені передні і задні крила (на 25 і 55 мм відповідно), нову випускну систему з нержавіючої сталі, а також сильно перекроєний інтер'єр. Наприклад, видозмінене кермо з рельєфними приливами хизується комбінованої обшивкою, крісла оброблені більш якісної шкірою, стеля прикрашена алькантарою, а замість вуглепластикових панелей на центральній консолі з'явилися лаковані вставки з білого пластику. Але якими фінансовими втратами загрожує купівля пакету доопрацювань, поки не повідомляється.