Mercedes буде продавати китайські машини

Досі деякі виробники експортували на світові ринки зроблені в Китаї автомобілі - все, що випускається в Піднебесній, там же і продається. Мабуть, у нас лише Honda зважилася на продаж зібраних в Китаї однооб'ємників Jazz.

mercedes-benz e-class

 

Однак скоро психологічний бар'єр під назвою «Made in China» може впасти. Адже про експорт своїх машин з Піднебесної задумалася компанія ... Mercedes-Benz. Справа в тому, що в Китаї виробляється чимало моделей цієї легендарної марки, адже випуск машин там обходиться значно дешевше, ніж у тій же Німеччині. А за якість збірки в Mercedes-Benz просять не хвилюватися - за цим стежать дуже суворо.

mercedes-benz e-class

Першим зробленим в Китаї «Мерс», який відправиться завойовувати світові ринки, стане, швидше за все, подовжена версія седана Е-класу. Цей автомобіль зовні дуже схожий на звичайний Е-клас, але при цьому його колісна база дорівнює 3014 мм - це відразу на 139 мм більше стандартної машини. Довжина ж «великого» Е-класу і зовсім дорівнює 5012 мм. Це не набагато коротше, ніж у S-класу, але вартує подовжена «Ешка» помітно менше свого більшого побратима.

mercedes-benz e-class

Швидше за все, подовжений Е-клас буде продаватися в країнах Близького Сходу, хоча не виключено, що ця модель добереться і до нас. Ну а надалі з Китаю можуть почати експортувати і більш звичні С-класи і позашляховики GLK.

Джерело: auto.mail.ru