Під час випробувань помічений універсал Mercedes C 63 ​​AMG Black Series

mercedes-benz c63 amg black seriesАнастасия Королькова, drive.ru

Сімейство автомобілів «чорної серії» продовжує розростатися. Влітку цього року в дружню компанію було прийнято купе Mercedes C 63 AMG, потім під час тестових випробувань був помічений седан, який, правда, поки так і не був представлений офіційно. Тепер же всюдисущі "Шпіонери" зафіксували на дорозі закамуфльований універсал C 63 AMG. У тому, що обкатку проходить саме версія Black Series, сумнівів практично немає.

Під капотом «скаженого сараю» буде встановлено восьмициліндровий двигун об'ємом 6,2 л, що розвиває 517 к.с. і 620 Н • м тяги (нагадаємо, що стандартний мотор «шістдесят третього» видає 457 сил). За попередніми даними, з таким «серцем» автомобіль зможе розмінювати сотню всього за 4,3 с, а максимальна швидкість буде обмежена на позначці в 250 км/год.

mercedes-benz c63 amg black series

Розширені передні і задні крила, а також оригінальні колісні диски - відмінні риси автомобілів з «чорної серії».

Двигун агрегатується з семиступінчастим «автоматом» AMG Speedshift MCT, в якому гідротрансформатор замінений «мокрим» багатодисковим зчепленням.

Універсал Mercedes C 63 AMG Black Series отримає ті ж технічні і зовнішні доопрацювання, що і дводверка з того ж племені. Тобто «сарай» відрізнятиметься від стандартного наявністю підвіски, що перенастроюється, розширеною колією, системою стабілізації з трьома режимами роботи, посиленими гальмівними механізмами. За стандартним сценарієм вирішать і проблему маси автомобіля - замінять деякі деталі кузова вуглепластиковим. Коли відбудеться офіційна прем'єра новинки, поки невідомо, так само як і ціни.