Новий S-клас: унікальні «навороти»

Нове покоління Mercedes-Benz S-класу, яке надійде в продаж орієнтовно в кінці наступного або початку 2013 року, має зробити маленьку революцію серед машин представницького класу.

mercedes-benz new s-class

І справа не в тому, що цей автомобіль буде оснащуватися чотирициліндровими дизельними і бензиновими двигунами. Про це всі давно знають. Набагато цікавіше, що новий S-клас буде випускатися відразу в трьох версіях. Якщо раніше ця модель мала тільки звичайну і подовжену модифікацію, то скоро буде ще S-клас з кодовою назвою XXL. Так, довжина стандартного S-класу складе близько 5 метрів, подовжена версія буде мати вже 5,25 м, а довжина XXL отримає вже 5,55 м. Тобто ця модель буде практично конкурувати з Maybach (5,73 м). Правда, є один нюанс - найдовший S-клас передбачається продавати тільки в Китаї, де розмір машини має величезне значення.

mercedes-benz new s-class

Але це ще не все. Mercedes-Benz S-класу буде оснащуватися новою системою комфорту, яка за допомогою відеокамер і сканерів зможе «читати» дорогу і заздалегідь бачити появу нерівностей. Завдяки цьому амортизатори будуть змінювати свою жорсткість не в момент наїзду на перешкоду або потрапляння в яму, а до цього моменту.

В системі безпеки теж будуть нові «фішки». Одна з них при небезпеці бокового удару буде підштовхувати водія і пасажирів до бічних подушок безпеки, що дозволить зменшити число травм від удару об саму подушку.

mercedes-benz new s-class

Друга система взагалі унікальна. Вона буде являти собою подушку безпеки, яка стане розташовуватися ... перед колесами. Подібна подушка стане спрацьовувати в момент, коли зіткнення вже неминуче. При появі подібної подушки під колесами гальмування машини стане набагато ефективніше, а гальмівний шлях скоротиться. У багатьох випадках це дозволить значно зменшити пошкодження, а якщо мова йде про наїзд на пішохода, то і врятувати останнього життя.

Джерело: auto.mail.ru