Універсал на базі Mercedes-Benz CLS приступив до тестів

mercedes-benz cls t-modelУ розпорядженні мережевого видання Motorauthority виявилися шпигунські фотографії тестового екземпляра універсала на базі автомобіля Mercedes-Benz CLS. За представницької інформації, публічний дебют такого автомобіля відбудеться в березні наступного року на моторшоу в Женеві.

Офіційно запуск у серійне виробництво спортивного універсала Mercedes-Benz CLS був підтверджений німецьким автовиробником в листопаді минулого року. Судячи по знімках, новинка виконана в стилістиці концептуального автомобіля Mercedes-Benz Shooting Break, представленого в квітні 2010 року на моторшоу в Пекіні. За своїми габаритами екземпляр був трохи більший універсала E-Class: довжина автомобіля становила 4,96 метра, ширина - 1,95 метра, а висота - 1,44 метра.

mercedes-benz cls t-model

Як очікується, універсал на базі CLS буде оснащуватися тими ж двигунами, що і «чотирьохдверне купе». Зараз такий автомобіль доступний з двома дизельними і трьома бензиновими моторами, включаючи 518-сильний восьмициліндровий турбований агрегат об'ємом 5,5 літра, який пропонується для "зарядженої" модифікації AMG.

mercedes-benz cls t-model

Виробництво новинки буде запущено в наступному році на заводі компанії Daimler в німецькому місті Зіндельфінген. На цьому підприємстві вже випускаються С-Е-S-Class, CL, CLS, SLS AMG, B-Class на паливних осередках, а також розкішні лімузини Maybach і броньовані модифікації «Мерседес».

Джерело: motor.ru