Адам Скотт - посланник марки Mercedes-Benz

Mercedes-Benz радий вітати професійного гольфіста Адама Скотта в якості нового посланника марки. Минулий рік став неймовірно успішним для 31-річного австралійця, включаючи перемоги в декількох чемпіонатах, що дозволило йому завоювати чемпіонський титул World Golf Championship.

адам скотт

Адам Скотт взяв участь у церемонії нагородження переможців MercedesTrophy - престижного аматорського турніру, проведеного компанією вже 22-й рік поспіль, в якому в 2011 р. брали участь більше 60 000 гравців з 60 країн світу. З 29 вересня по 4 жовтня 29 команд з усього світу боролися в Штутгарті за чемпіонський титул одного з найпрестижніших турнірів з любительського гольфу. Скотт також взяв участь у змаганні «переможи зірку», коли учасники-любителі могли битися з ним.

Адам Скотт на даний момент займає 9 місце у світовому ренкінгу (World Golf Rankings). Співпраця з маркою Mercedes-Benz почнеться в січні 2012 р. і включатиме участь в рекламі на ТБ, в друкованих виданнях по всьому світу, а також PR-заходах і проектах в соціальних мережах.

Скотт прокоментував: «Це велика честь співпрацювати з маркою Mercedes-Benz. Компанія надає значну підтримку спорту по всьому світу. Для мене почесно бути частиною марки, яка не тільки підтримує світ гольфу, а й інші напрями, які збігаються з моїми інтересами, як наприклад автоспорт та підтримка Тижнів моди по всьому світу ».

Джерело: drive.ru