Mercedes-Benz C63 AMG Estate від Kicherer

mercedes-benz c63 amg estate від kicherer

Коли перше покоління Audi RS6 вийшло у світ, багато хто дивувався - навіщо абсолютно утилітарному універсалу стільки потужності? Пізніше, коли автомобіль, який складно не полюбити, став хітом, подібні розмови стихли. Для всіх любителів швидких «сараїв» тепер постаралися не тільки в Audi, але ще в тюнинг-ательє Kicherer.

Оновлений C-клас і без будь-яких доповнень виглядає загрозливо. Навіть в кузові універсал. Тим не менш, завдяки новому дифузору з величезними вихлопними трубами і запаморочливим колісним дискам Kicherer RS-1 з легкого сплаву діаметром 20 дюймів, універсал С-класу здатний підкорити серце навіть самого скептично налаштованого автолюбителя. Більш втручань в екстер'єр автомобіля не спостерігається, та вони, загалом-то, і не потрібні.

mercedes-benz c63 amg estate від kicherer

Під капотом же кипить справжній ураган пристрастей. Інженерам тюнинг-ательє вдалося підняти потужність 6,3-літрового атмосферного мотора V8 до неймовірних 550 кінських сил, а момент виріс до 640 Нм. Це стало можливо завдяки новим повітряним фільтрам, випускній системі і, природно, доопрацюванням в «мізках» блоку управління двигуном. Динамічні показники так само зросли досить істотно. Розгін з місця до 100 км/год здійснюється за 4,2 секунди, а максимальна швидкість встановилася на позначці в 320 км/год.

Джерело: motorward.com