Папарацці пощастило вперше зафіксувати спорткупе Mercedes SLS AMG Black Series

mercedes sls amg black seriesАнастасия Королькова, drive.ru

Досить давно відділення AMG стало пропонувати, крім простої доробки автомобілів марки Mercedes, ще й екстремальні модифікації під назвою Black Series. І здавалося б, єдиний автомобіль, який був розроблений хлопцями з контори AMG з нуля, а саме купе SLS, одним з перших повинен отримати в свій арсенал «чорну серію». На ділі все виявилося куди складніше. Ще в 2009 році поповзли чутки, що німці щосили готують такий автомобіль до випуску, однак на очі Шпіонерам прототип попався лише днями.

Майже зі стовідсотковою впевненістю можна сказати: помічена під час випробувань на дорогах загального користування в Німеччині дводверка Mercedes SLS AMG - версія Black Series. Мало тверджень інсайдерів, що прем'єра найпотужнішої модифікації не за горами, так на прототипі добре видно розширені колісні арки, диски більшого діаметру і аеродинамічний обвіс.

mercedes sls amg black series

З чуток, споряджена маса автомобіля знизиться на 50 кілограмів. Крім того, купе SLS AMG отримає перенастроєну підвіску і посилені гальмівні механізми.

Що стосується мотора, то потужність стандартного двигуна V8 6.2 збільшать до неймовірних 700 к.с. При цьому сотню автомобіль зможе розмінювати всього за три секунди, а максимальна швидкість буде обмежена електронікою і складе 350 км/год. За попередніми даними, німці офіційно представлять купе Mercedes SLS AMG Black Series вже в наступному році.