Mercedes готує найменшу модель

Керівництво Mercedes-Benz планує випустити конкурента «сітікару» BMW i3, який з'явиться на ринку через пару років. Нову модель побудують на платформі Renault Clio, але у неї будуть всі якості справжнього Mercedes-Benz: багатство обробки, комфортабельність, потужні двигуни.

mercedes-benz city

Причому якщо BMW i3 передбачається продавати виключно з електродвигуном, то новий Mercedes-Benz отримає звичайні силові агрегати, що дозволить значно розширити коло потенційних покупців. Хоча Mercedes-Benz буде пропонувати електричну версію свого автомобіля також.

Однак поки зовсім незрозуміло, як буде називатися новий автомобіль. Адже буква «А» німцями вже зайнята. Тому не виключено, що машині буде дано власне ім'я - наприклад, Mercedes-Benz City.

P.S. Крім маленького міського автомобільчика, Mercedes-Benz веде роботу зі створення і ... позашляхового купе. Остання модель повинна з'явитися на ринку лише в 2015 році, хоча її конкурент вже добре відомий - це BMW X6. В основі майбутнього купе виявиться платформа від наступного M-класу. Називатися ж машина буде, швидше за все, MLC або GLS.

Джерело: auto.mail.ru