Mercedes-Benz C63 AMG Coupe від Domanig

Купе на базі популярного С-класу немає так давно офіційно пішло у продаж. Тим не менш, автомобіль вже з наступного року виступатиме в якості основного для заводської команди Mercedes-Benz в серії DTM, а його громадянські варіації починають отримувати перші тюнінг-пакети.

mercedes-benz c-class coupe domanig

У виконанні ательє Domanig, купе С-класу отримало кілька серйозних змін. Зовнішність автомобіля стала більш виразною за рахунок установки сплітера на передній бампер, нового дифузора і невеликого спойлера на кромці кришки багажного відділення. Ще одне нововведення в екстер'єрі - колісні диски. Дизайнери Domanig встановили фірмову модель коліс DOM03, пофарбованих в один колір з кузовом автомобіля, з обрамленням чорною кромкою, діаметром 20 дюймів, які «взуті» в спортивні шини Dunlop Sport Maxx розмірністю 235/30 спереду і 275/25 ззаду.

Технічно купе С-класу змінилося не сильно. Задля поліпшення керованості інженери тюнінг-ательє встановили комплект спортивної підвіски KW. 6,2-літровий мотор V8 після не складних махінацій додав 38 кінських сил, даючи на виході 525 »коней», що відповідним чином позначилося на максимальній швидкості, яка при відключеному обмежувачі дорівнює 300 км/год.

Джерело: motorward.com