Побачення з незвичайним Mercedes-Benz 450SEL в Парижі

«C'était un rendez-vous» («Побачення«, «Це побачення») - короткометражний фільм, який одним включенням камери зняв Клод Лелуш в 1976 році, став легендою у автоаматорів і цінителів кіно.

кадр з фільму

Божевільна гонка по Парижу, що прокидається (пів на шосту ранку) протягом восьми хвилин, з ревом мотора, вереском шин на поворотах, де водій реально наражає на небезпеку себе та інших учасників руху, ігноруючи безліч правил дорожнього руху, з ризиком врізатися в проїжджаючі автомобілі або злетіти з дороги - ось і весь нехитрий сюжет фільму - майже документальної стрічки, без всякого монтажу, одним дублем.

Але як же він тримає в напрузі глядача! Кожен асоціюється себе з водієм, який поспішає на зустріч до дівчини і готовий нерозважливо гнати на автомобілі вулицями міста, щоб якомога швидше опинитися в її обіймах.

Після прем'єри короткометражки у багатьох виникли питання: на якій машині їхав герой фільму, хто сидів за кермом, з якою швидкістю була подолана дистанція і чи був заарештований Клод Лелуш? Відповіді на багато питань можна знайти. А поки дивимося фільм «Побачення».

Стверджують, що Лелуш дійсно був заарештований після першого показу «Побачення», а сам фільм довгий час пролежав під сукном, поки стрічку недавно не реабілітували перевиданням на DVD.
Хоча у водії автомобіля пророчили гонщиків Формули-1, але їм був сам Лелуш.

mercedes-benz 450sel 6.9 з камерою

Режисер закріпив камеру на автомобілі Mercedes-Benz 450SEL 6.9 і зважився на ризикований вчинок після того, як влада не пішли на його пропозицію перекрити рух міста під час зйомок і дозволити зробити унікальний заїзд.

mercedes-benz 450sel 6.9

Автолюбителі, звичайно, здивуються - у Мерседеса ж зовсім не такий звук мотора. Відповідь проста - звук наклали окремо, проїхавши по трасі ще раз на автомобілі Ferrari 275GTB.

ferrari 275gtb

Треба зазначити, що Мерседес, використаний на зйомках, був зовсім не звичайним автомобілем. Mercedes-Benz 450SEL 6.9 був випущений у вкрай обмеженій кількості. Ухил у спорткар досягався революційною технологією підвіски, а 6.9-літровий V8 двигун забезпечував потужність 286 к.с. і максимальну швидкість 241 км/год. Ціна такого Мерседеса була на рівні 40 000 дол., що в ті часи було рівнозначно вартості Роллс-Ройс.

Деякі ентузіасти провели невелике розслідування і підрахували, з якою швидкістю рухався Мерседес вулицями Парижа. У них вийшов ось такий графік:

Це підтверджує слова Лелуша про те, що максимальна швидкість пересування досягала більше 200 км/год. Хоча, є версії, що фільм був прискорений, а насправді машина пересувалася зі швидкістю не більше 100 км/год.

Як це було - розповідь з перших уст:

Зараз з'являється багато рекламних та проморолик, які в якійсь мірі наслідують легендарний фільм.

Наприклад, заїзд 911 і Gallardo в Парижі

а також новий рімейк «Побачення» від Ламборгіні:

Джерело: avto-vip.com