Mercedes-Benz E 220 CDI від Brabus

mercedes-benz e 220 cdi brabus hybrid

Німецькі тюнери завжди славилися своїми надшвидкими і потужними автомобілями, а Brabus особливо. Тому очікувати від одного з гігантів тюнінг-індустрії автомобіля, який був би спрямований на турботу про екологію, було досить важко.

Гібридний Mercedes-Benz Е класу буде оснащений спеціальним пакетом додатків Brabus ECO D3, який представляється досить значним. Залежно від обраного режиму Eco або Sport, силова установка буде додавати до стандартної потужності від 70 до 110 кінських сил, які будуть забезпечуватися завдяки літій-іонним батареям, ємністю 18,6 кВт/год. Більше вражає сумарний крутний момент, який становить 1600 Нм.

Для автомобіля, оснащеного гібридною силовою установкою, Е клас розганяється досить впевнено - 7,4 секунди до 100 км/год. Максимальна швидкість в режимі Eco складає 190 км/год, тоді як Sport збільшить цей показник ще на 30 км/год.

Змінився автомобіль і зовні. Е клас отримав новий аеродинамічний обвіс і фірмові чорні колісні диски Brabus. Чарівники тюнинг-ательє вдосконалили і ходову. Замість стандартних - встановлені нові гальмівні механізми, а так само нові елементи підвіски виробництва Bilstein.

Про ціну на даний екземпляр поки нічого не відомо, але представники Brabus заявили, що компанія має намір випустити всього декілька подібних автомобілів, тому металеві стелажі з яких беруть запчастини для доопрацювання скоро спорожніють, а ціна на авто збільшиться.

Джерело: motorward.com