Mercedes-Benz ML63 від Kicherer

Поки вся автомобільна громадськість чекає моменту, коли шоуруми дилерів наповняться новим поколінням спортивного SUV, тюнери, зокрема німецькі, не покладаючи рук працюють над вилученням останніх кінських сил ньютонметр з найшвидшої версії штутгартського кросовера.

mercedes-benz ml kicherer

Фахівці Kicherer вирішили не лізти за межі у спробах створити з, і без того гарного автомобіля щось видатне, хоча зовнішність ML 63 в їхньому виконанні вийшла досить екстравагантною. Вся поверхня кузова покрита плівкою, що імітує карбон, що сьогодні повільно, але вірно виходить з моди. Передній і задній бампера обзавелися ледь помітними «спідницями», а колісні арки на кілька сантиметрів поались в ширину, щоб вмістити гігантські чорні колісні диски діаметром 23 дюйми. На додаток до інших вишукувань дизайнери Kicherer вирішили затонувати задні фари і бічні скла. Інтер'єр, що цілком природно, буде насичений алькантарою і все тим же карбоном.

Не обійшлося без втручання в програму управління двигуном. 6,2-літровий V8 тепер розвиває 540 кінських сил і 640 Нм крутного моменту, що на 30 сил і 10 Нм більше стандартного автомобіля. Правда офіційна інформація про автомобіль не насичена інформацією про динамічні характеристики, що навряд чи позитивно позначиться на привабливості для клієнтів, які хочуть знати про об'єкт свого бажання все.

Джерело: autoevolution.com