Mercedes-Benz зробить ще один родстер

mercedes-benz sla

Нещодавно оновивши один зі своїх хітів - модель SLK, інженери з Штутгарту працюють над декількома моделями, які будуть базуватися на новій платформі. Одним з них повинен стати самий маленький автомобіль з відкидним верхом у всій модельній лінійці.

Нова модель, швидше за все, носитиме назву SLA, точно таке ж ім'я було дано концептуальному родстеру, показаному в далекому 2000 році. Автомобіль розділить нову, передньопривідну платформу, офіційний дебют якої відбудеться з появою на ринку другого покоління компактвена класу B. Ще одним побратимом майбутнього SLA стане оновлений хечтчбек A-класу, а так проходить дорожні випробування 4-дверне купе BLS і, поки ще зовсім концептуальний компактний кросовер, BLK.

Основним мотивом для створення подібного автомобіля для Mercedes-Benz стали більш ніж успішні продажі Audi TT Roadster та відкритою «копійки» BMW. Виходячи з цього, варто очікувати найкращих матеріалів, як при створенні кузова, так і при обробці інтер'єру. Швидше за все, родстер матиме сучасні «ковші» спортивних сидінь, виконаних з карбону, а кузов буде зроблений з поєднання різних пластиків і алюмінію.

Немає ніяких подробиць про силові агрегати, але, як видно, базовим стане агрегат обсяг 1,6 літра з безпосереднім уприскуванням палива і турбонаддувом. Для передачі моменту і потужності на передні колеса, швидше за все, запропонують або 7-діапазонну автоматичну коробку, або 6-ступінчасту механічну КП. Варто нагадати, що для концепту SLA Vision, представники Mercedes-Benz припускали наявність наддувного двигуна, об'ємом 1,9 літра.

Джерело: motorauthority.com