У бюро Vath допрацювали потужне купе Mercedes CL63 AMG

mercedes-benz cl63 amg vathАнастасия Королькова, drive.ru

Контора Vath Automobiltechnik не варто в першому ешелоні тюнинг-ательє, які доробляють автомобілі Mercedes. Однак хлопці вже встигли зарекомендувати себе у справі доопрацювання моделей з трипроменевою зіркою на капоті, тому до їх роботи варто придивитися. Більше цим тюнерам до душі потужні версії штутгартських машин. Ось і цього разу вони доклали руку до оновленої дводверки Mercedes CL63 AMG.

Під капотом рестайлінгового купе Mercedes CL63 AMG оселилася «бітурбовісьмірка» 5.5 потужністю 544 к.с. (800 Н • м), стараннями умільців з Хесбаха цей же двигун тепер видає 630 сил (930 Н • м). Яким чином їм вдалося добитися таких результатів, тюнери не повідомили, згадавши лише перепрошивання блоку управління двигуном. Максимальна швидкість також збільшилася: з 250 до 300 км / год. З нуля до 100 км / год дводверка здатна розганятися всього за 4,3 секунди.

 

mercedes-benz cl63 amg vath

Тюнери крім апгрейда мотора пропонують покупцям за додаткові гроші також зовнішній вуглепластиковий стайлінг-пакет (накладки на бічних дзеркалах, спойлер, а також дифузор). На фото автомобіль у цьому обважуванні.

Крім того, в конторі Vath купе CL63 AMG встановили нову доопрацьовану підвіску, а також посилені гальма. Над зовнішністю німецькі тюнінг-спеціалісти особливо не трудилися. Практично все залишено без змін. Хіба що оригінальні 20-дюймові колісні диски. Про те, у скільки обійдеться вдосконалений автомобіль, тюнери не повідомляють.