Brabus представить у Франкфурті 800-сильний Mercedes-Benz CLS

mercedes-benz brabus cls rocket 800

Німецький сайт Motorvision розповсюдив перші фотографії і інформацію про тюнингову версію автомобіля Mercedes-Benz CLS, підготовлену ательє Brabus. Новинка, що одержала назву Rocket 800, буде представлена на моторшоу у Франкфурті, яке для представників преси відкриється у вівторок, 13 вересня.

mercedes-benz brabus cls rocket 800

Тюнінговий Mercedes-Benz CLS отримає дванадцятициліндровий двигун потужністю 800 кінських сил, максимальний крутний момент якого примусово обмежений на позначці 1100 Нм (без обмежувача - 1420 Нм). Мотор працює в парі з семиступінчастою автоматичною коробкою передач AMG Speedshift MCT. З такою силовою установкою з нуля до «сотні» автомобіль здатний прискорюватися за 3,7 секунди, а до 300 кілометрів на годину - за 23,8 секунди. Максимальна швидкість - 370 кілометрів на годину.

mercedes-benz brabus cls rocket 800

Крім цього, новинка оснащуватиметься агресивним аеродинамічним обважуванням кузова з розширеними колісними арками, новим переднім бампером з великими повітрозабірниками, іншим заднім бампером з дифузором, накладками на пороги кузова і заднім антикрилом. Тюнінговий CLS також отримає потужні гальмівні механізми і фірмові колісні диски Brabus.
Очікується, що ціна такого автомобіля складе 429 000 євро.

Джерело: motorward.com