Mercedes-Benz A-Class Cabrio 2014

mercedes-benz a-class cabrio 2014Один з босів Штутгартського компанії сказав, що Mercedes збирається розвивати вже наявні моделі, в тому числі додаючи нові варіанти кузовів і силові установки.

Член ради директорів Томас Вебер у своєму інтерв'ю auto-motor-und-sport.de пообіцяв, що вже до 2014 року оновлений хетчбек-класу отримає відкриту версію. Поки не ясно, буде використаний матерчатий верх або жорсткий дах, але відомо те, що «упакований» новий кабріолет буде по повній як в плані систем активної і пасивної безпеки, так і в області опцій. Зокрема, кабріолет надасть своєму власникові цілодобовий доступ до більшості соціальних мереж, таких як Twitter або Facebook, а внутрішнє оздоблення і дизайнерські рішення нагадають про флагманський SLS AMG за рахунок таких дрібниць, як форма повітряних сопел.

Крім анонсу нового кабріолета, Вебер сказав, що компанія працює в напрямку розвитку екологічних моделей, однією з яких стане і S-Class. Як запевняє член ради директорів, седан представницького класу в недалекому майбутньому буде показувати витрата палива в районі 3 літрів на 100 кілометрів, що має добре позначитися на продажі моделі в Європі. Такі, у всіх сенсах, видатні показники повинен забезпечити гібридний привід, розроблений в Mercedes. Автомобілі, побудовані на базі цієї силової установки, зможуть проїжджати до 30 кілометрів на одній тільки електротязі.

Джерело: automotonews.ru