Седан Mercedes S 63 AMG нового покоління технічно майже не зміниться

mercedes-benz s-classРоберт Есенов, drive.ru

Коли на ринок вийде Mercedes S-класу нового покоління? У 2012 або 2013 році? Більш-менш точних даних немає до цих пір, а тим часом на дорожніх випробуваннях був вперше помічений «заряджений» варіант прийдешньої четиридверки - Mercedes S 63 AMG. Седан, обкладений кілограмами камуфляжного мату, під керуванням заводських пілотів стирає низькопрофільні шини на знаменитій Північній петлі. А серійний зразок громадськість побачить, швидше за все, в 2013 році. Яка неофіційна інформація є на даний момент?

З чуток, технічна начинка не зазнає серйозних змін - силовий агрегат нинішнього «шістдесят третього» з'явився після нещодавнього оновлення гамми S-класів і купе Mercedes CL в середині 2010 року. Якщо так воно і буде, то місце під капотом займе восьмициліндровий бітурбомотор робочим об'ємом 5461 см ³ (індекс M157). За замовчуванням агрегат буде розвивати 544 сили і 800 Н • м, а з опціональним пакетом AMG Performance - 571 і 900 відповідно. Ймовірно, інженери з Аффальтербаха застосують нові, менш тяжкі, елементи в конструкції і знизять рівень тертя між ними. Це має і масу мотора зменшити (зараз - 204 кг), і поліпшити паливну економічність.

mercedes-benz s-class

Одна-єдина для версії S 63 AMG коробка передач - вже знайома роботизована AMG Speedshift MCT з сімома ступенями. Агрегат, як і зараз, буде адаптований під роботу з системою start / stop.

В основу седана Mercedes S 63 AMG ляже нова заднеприводная платформа з чотирьохважіль підвіскою спереду і ззаду багаторичажка.

У порівнянні із звичайним седаном Mercedes S-класу, Mercedes S 63 AMG отримає розширену передню та задню колії, активне шасі ABC (Active Body Control) з підвищеним тиском в гідросистемі, карбонокерамічні гальмівні механізми (опція), спеціально налагоджену систему стабілізації і 40-процентне блокування диференціала на задній осі. Але не варто забувати про технології, які перекочують із стандартною «ески» - від подушок безпеки нового покоління до системи MBC (Magic Body Control), яка за допомогою двох камер сканує якість дороги попереду машини.