Фотошпигуни зняли оновлений кросовер Mercedes-Benz GLK

new glkМережеве видання Worldcarfans опублікувало шпигунські фотографії оновленого кросовера Mercedes-Benz GLK. Тестовий екземпляр був знятий в США після серії випробувань в умовах жаркого клімату.

Судячи по знімках, кросовер отримає новий передній і задній бампер, світлодіодні елементи у фарах головного світла і модернізовані грати радіатора. Найпомітніше зміна в салоні - відсутність на центральному тунелі важеля коробки передач, який також як і в деяких інших моделях «Мерседеса» замінений на підкермовий перемикач. Центральна консоль і панель приладів на тестових автомобілях залишилася колишньою.

new glk

За попередньою інформацією, у рестайлінгового Mercedes-Benz GLK з'явиться новий базовий варіант з 1,8-літровим бензиновим турбомотором потужністю 201 кінська сила. Крім того, для версії GLK350 буде пропонуватися новий 3,5-літровий двигун V6 потужністю 302 кінські сили. Його віддача на 34 кінські сили більше, ніж у агрегату аналогічного обсягу, що встановлюється на цю модель зараз.

new glk

Очікується, що оновлений кросовер буде показаний в березні наступного року на моторшоу в Женеві або в квітні на виставці в Нью-Йорку.

Джерело: autosvit.com.ua