Маленький купеподібний седан Mercedes BLS обріс новими деталями

mercedes-benz blsСергей Удачин, drive.ru

Напередодні франкфуртського дебюту компактвена з нового сімейства Мерседеса B-класу з'явилася чергова порція подробиць про одного з його «братів», побудованих на цій же платформі. Мова йде про компактний чотирьохдверний псевдокупе, яке зовсім недавно автомобільні папарацці відобразили під час дорожніх тестів.

Накопичену інформацію про майбутню новинку разом з отриманими днями декількома шпигунськими знімками скелета машини, зробленими на одному із заводів Даймлера, оприлюднило видання AutoBild. Довжина кузова і колісної бази автомобіля буде майже такою ж, як у Мерседеса С-класу, - 4,56 м і 2,7 м відповідно. За замовчуванням седан обладнають передньопривідною трансмісією, проте «заряджена» версія AMG отримає і повний привід. До речі, такою ж буде і у маленького соплатформенного кросовера BLK.

mercedes-benz bls

У нового компактного седана, що фігурує в Мерседесі під індексом 117, вже кілька неофіційних назв: baby-CLS, BLS і CLA. Однак, на думку наших німецьких колег, четирехдверці більше піде ім'я Mercedes CLC.

Помічений в цехах угорського заводу Mercedes кузов седана, ймовірно, призначений для виготовлення одного з тестових екземплярів машини. Є також версії, що цей автомобіль після складання відправиться прямо на підмостки автошоу у Франкфурті, де відбудеться його світова прем'єра.

Очікується, що крім чотирьохдверної машини з багажником обсягом близько 450 л штутгартці випустять і більш містку версію з кузовом Shooting Brake. За даними німецького журналу, модель оснастять бензиновими моторами 1.4 потужністю 100 і 136 к.с., а також 122-сильним дизелем 1.6, отриманими від стратегічного партнера Даймлера - альянсу Renault-Nissan. Зрозуміло, будуть у машини і мерседесівські двигуни потужністю до 272 «коней». Наприклад, економічний 204-сильний дизель, що споживає в середньому 4,9 л палива на 100 км. На саму ж потужну версію седана, як очікується, встановлять таку ж атмосферну «вісімку», як у Mercedes C 63 AMG.