Mercedes-Benz S600 від Carlsson

Розвивається космічними темпами китайський ринок вимагає все більше по-справжньому люксової продукції. У тому числі і від європейських автомобільних виробників. Щоб не залишатися в тіні «великого брата», тюнери з Carlsson вирішили запропонувати своє бачення розкоші для китайських багатіїв.

mercedes-benz s600 від carlsson

Автомобіль одержав індекс CS60 Royale і піддався досить значним доопрацюванням. У першу чергу оновлення торкнулися двохнаддувного двигуна V12. Завдяки спортивній вихлопній системі, а так само новій програмі управління, двигун зміг розвинути 600 кінських сил, що на 83 більше, ніж у стандартного автомобіля. Приріст моменту ще більший - він розвернувся до 1024 Нм. Такі показники змогли забезпечити розгін з місця до 100 км/год всього за 4,3 секунди, що зрівнює великий представницький седан з чистокровними спорткарами.

Екстер'єр також отримав кілька нових деталей. Зокрема, оновилися передній і задній бампер, пороги, «гриль» решітки радіатора, а так само патрубки вихлопної системи. З'явилися нові протитуманні фари і світлодіодні денні ходові вогні. Місце стандартних зайняли 20-дюймові колісні диски Brilliant Edition. Кілька нововведень з'явиться і в інтер'єрі, вони неодмінно допоможуть отримати ліцензію на таксі для VIP клієнтів. Клієнт зможе замовити нові підголівники з логотипу тюнинг-ательє, накладки на пороги з блакитною підсвіткою, а так само кожен автомобіль отримає спеціальну табличку з порядковим номером і автографом президента ательє Марка Шустера.

Джерело: autoevolution.com