Фахівці ательє Romeo Ferraris запросили на побачення Mercedes C 63 ​​AMG

mercedes-benz c63 amg romeo ferrarisРоберт Есенов, drive.ru

Якщо клієнта цікавить виключно чіп-тюнінг, то в активі фірми Romeo Ferraris знаходяться програми управління для моторів більшості відомих автомобілів сучасності. Але повноцінні тюнинг-кіти з'являються у італійців не з завидною постійністю - на пам'ять приходять роботи з Фіатом 500 і суперкаром Corvette Z06. На цей раз під ніж тюнерів потрапив дорестайлінговий седан Mercedes C 63 AMG.

Переважна частина уваги пішла двигуну. З конвеєра підприємства в Аффальтербасі седан йде з восьмициліндровим мотором V8 6.2, з якого інженери відділення AMG знімають 457 сил і 600 Н•м. Але встановлення нового софта і модернізованої випускної системи дозволили італійцям підвищити віддачу до 536 «коней» і 681 ньютон-метра. Також тюнери повідомляють, що час розгону до сотні скоротилося з 4,5 с до 4,1.

mercedes-benz c63 amg romeo ferraris

Седан Mercedes C 63 AMG у виданні Romeo Ferraris носить ім'я White Storm (англ. - білий шторм). Чому тоді заводські 18-дюймові диски пофарбовані в чорний?

Спортивні крісла перешиті заново - зверніть увагу на малюнок в центрі сидінь.

Семиступінчастий «автомат» AMG Speedshift Plus 7G-Tronic і гальмівні механізми змін не зазнали, але можна замовити укорочені і жорсткіші пружини замість стандартних. До всього іншого, до списку додатків включені вуглепластиковий спойлер на кришці багажника, обклеєний під углеволокно дах і двоколірний інтер'єр з новим кермом. Ціни? У сумі не повинно вийти більше 4000 євро, з яких 1650 євро коштує доробка мотора.