Папа Римський поїде на гібридному Mercedes

mercedes-benz папамобільДо наміченого на вересень візиту до Німеччини глави Римсько-католицької церкви Бенедикта XVI компанія Mercedes-Benz виготовить для понтифіка новий "папамобіль", пише Deutsche Welle. Як данина сучасним природоохоронним тенденціям, машина буде оснащена екологічно чистим гібридним приводом. Представник компанії повідомив, що автомобіль виготовляється на замовлення Ватикану, складання ведеться в обстановці суворої секретності на заводі в Зіндельфінгене, велика частина робіт здійснюється вручну.

Новий "папамобіль" - так неофіційно називаються спеціально розроблені автомобілі для публічних поїздок папи римського - створюється на базі серійного позашляховика M-Класу. Батареї гібридного модуля потужністю 60 к.с. здатні заряджатися від звичайної розетки протягом години і дозволять автомобілю понтифіка пересуватися на відстань до 30 км, не забруднюючи вихлопними газами навколишнє середовище.

Однак, повністю електричним автомобіль бути не може. За екстремальних обставин, наприклад, у разі нападу, автомобіль, згідно з приписами охорони, повинен негайно і на великій швидкості покинути місце події. Тому на ньому має бути встановлений і звичайний двигун, пояснив представник компанії в Штутгарті.

Новий "папамобіль" буде традиційно пофарбований у білий колір. Компанія Mercedes-Benz протягом більш ніж 80 років є офіційним постачальником Ватикану. За цей час були побудовані декілька десятків спеціальних автомобілів для глав римсько-католицької церкви.

Джерело: autoutro.ru