З'явилися офіційні зображення інтер'єру нового Мерседеса B-класу

mercedes-benz new b-classАнастасия Королькова, drive.ru

Схоже, до офіційної прем'єри другої генерації компактвена Mercedes B-класу ніяких таємниць не залишиться. Зовнішність вдалося розкрити Шпіонерам, які піймали автомобіль під час фотосесії, технічні подробиці розповіли самі штутгартці. Що залишилося? Звичайно, інтер'єр. Здавалося б, щоб зберегти інтригу, німці могли почекати і до автошоу у Франкфурті, проте ні - в Інтернеті з'явилися офіційні фотографії салону новинки.

І похвалитися, треба сказати, було чим. Інтер'єрники зробили крок вперед, черговий B-клас отримав досконаліший порівняно з попередником салон. В очі кидаються три воздуховода на центральній консолі, інший блок клімат-контролю, а також відсутність важеля коробки передач (його замінив подкермовий перемикач, як у старших моделей марки). Використання більш дорогих матеріалів в обробці - також відміна від колишньої машини.

mercedes-benz new b-class

Не обійшлося, звичайно ж, і без впровадження новомодних гаджетів. Так, компактвену дісталася мультимедійна система з великим кольоровим дисплеєм. Серед опцій - рульове колесо, один-в-один як у седана Mercedes CLS, а також оздоблення передньої панелі шкірою. За попередньою інформацією, ціни на новий B-клас у Німеччині будуть починатися з 25 тисяч євро. Правда, судячи з усього, розкид буде помітним завдяки великій кількості варіантів комплектацій.