Mercedes оновлює легендарний G-Class

Уже влітку цього року публіці представлять оновлений, але незмінно квадратний Mercedes-Benz G-Class. І, за традицією, зовнішній вигляд залишиться практично ідентичним нинішньому поколінню легендарного позашляховика. А зміни очікуються в надрах «кубика». Модифікація G55 AMG змінить індекс на G63 AMG і розпрощається з 5,4-літровим компресорним V8 і 5-ступінчастою АКПП. Їм на зміну прийде 5,5-літровий V8 з подвійним наддувом, потужність якого складає 544 л.с. і 7-ступінчаста автоматична трансмісія AMG Speedshift Plus.

mercedes-benz g-class

Самий-самий Mercedes-Benz G-Class і індексом G65 AMG обзаведеться V12 об'ємом 6,0 л, який почне видавати 612 к.с. Як трансмісія буде використовуватися той же 7-ступінчастий «автомат». Передбачається, що в Німеччині ціна такого позашляхового суперкара складе 222 тис. євро.

Що стосується оновлення цивільних версій без трьох заповітних букв AMG, то найдешевшим стане G350 BlueTEC з 211-сильним дизельним мотором, за який попросять близько 89 тис. євро. Mercedes-Benz G 500 з бензиновим V8 буде пропонуватися за 104 тис. євро, а мрія туриста, відкритий G-Class, зможе перейти в руки щасливого власника за 105 тис.

Джерело: auto.mail.ru