Дизайнер компанії Mercedes-Benz заглянув у майбутнє з концептом Aria

mercedes-benz aria Роберт Есенов, drive.ru

Окинути поглядом майбутнє - це працівники компанії Mercedes-Benz вміють. Пам'ятаєте, в 2007 році на автосалоні у Франкфурті німці показали концепт Mercedes F700? Представницький гібридний седан виглядав підкреслено футуристично - так, наприклад, цілком міг би виглядати серійний S-клас зразка 2020 року. А якщо копнути ще далі? Своїм поглядом поділився македонська дизайнер Славчо Таневскі. Молодий чоловік намалював концепт Mercedes Aria - флагман марки 2030 року.

Студент Munich University of Applied Sciences працює у відповідному відділенні компанії зі Штутгарта під пильною увагою керівників департаменту. Де черпав натхнення македонець? За власним визнанням, він хотів створити художній твір поза часом, дизайн, який буде актуальним завжди. У результаті чотиримісний автомобіль викликає асоціації з віолончеллю, жіночим тілом, класичної скляною пляшкою кока-коли і що розвіваються на вітрі волоссям.

 

mercedes-benz aria

Якби концептуальний чотиридверний Mercedes Aria пішов в серію, то кузов виконали б з композитних матеріалів. Інтер'єр, за задумом, оброблений дорого - алюмінієм, міддю, натуральною шкірою і деревом.

Але багатство фантазії вичерпалося при визначенні технічної начинки. Яким в 2030 році повинен бути автомобіль? На думку Таневскі, електричним. Концепт Mercedes Aria укомплектований чотирма мотор-колесами, блоком літієво-іонних акумуляторів, покладених у панель підлоги. Перспективи? Просто насолоджуйтеся приємною дизайнерською роботою.