Стали відомі нові деталі про родстере Mercedes-Benz SL R231

mercedes-benz sl r231Сергей Удачин, drive.ru

З наближенням літа випробувачі переключилися на тестування автомобіля без даху. На останніх знімках, зроблених папарацці, двухдверка відображена з прибраним верхом. До речі, на моделі буде використовуватися така ж змінює прозорість скляний дах Magic Sky Control, як у нового SLK.

Прем'єру шостого покоління мерседесовского родстера SL під індексом R231 ми чекали спочатку в Детройті, а потім і в Женеві. Однак Мерседесівці не квапляться з дебютом і продовжують їздити на закамуфльованих тестових примірниках по дорогах Європи. За останніми даними, опублікованими в Мережі британським виданням Autocar разом з порцією нових шпигунських фотографій, машина з'явиться у продажу орієнтовно навесні 2012 року.

А поки надбанням громадськості стали деякі нові деталі про цей автомобіль, отримані від інсайдерів. За попередніми даними, деякі елементи підвіски і дещо з електроніки нової моделі будуть згодом використані в компактному задньопривідному купе Mercedes SLC. Завдяки тому що кузов родстера, як і у суперкара SLS AMG, буде повністю виконаний з алюмінію, а не зі сталі, як раніше, розробникам вдалося скоротити масу автомобіля приблизно на 200 кг. І це незважаючи на підвищення рівня безпеки машини і розширення списку обладнання.

mercedes-benz sl r231

Для того, щоб сконцентрувати в одному місці випуск моделей з алюмінієвими кузовами, нове покоління родстера SL Мерседесівці будуть збирати на своєму заводі в Зіндельфінгені по сусідству з суперкаром SLS AMG. Нинішню двухдверку виробляють на заводі Mercedes-Benz в Бремені.

За габаритами новинка буде компактніше нинішньої генерації Mercedes SL. Ширина (1810 мм) і висота (1298 мм) машини змінилися незначно, на лічені міліметри, а от довжина родстера, як стверджують наші британські колеги, скоротилася аж на 43 см - до 4135 мм. Колісна база, навпаки, збільшилася. Дизайн двухдверкі, як очікується, стане цілком передбачуваною еволюцією добре знайомого вигляду моделі SL відповідно до модними тенденціями. У автомобіля з довгим капотом, сильно заваленої масивної рамкою лобового скла і великою кришкою багажника, під яку забирається складаний жорсткий верх, будуть схожі риси з недавно дебютувала родстером SLK.