Суперкар Mercedes SLC: нова інформація

Німецьке видання AutoBild опублікувало нові малюнки мерседесівського суперкара SLC AMG, які були зроблені у відповідності із самою останньою інформацією з Аффальтербаха, де знаходиться штаб-квартира відділення AMG.

mercedes-benz slc amg

Проект R190, який в 2014 році перетвориться на серійну модель під назвою SLC AMG, зараз перебуває в активній стадії розробки. Ключовим завданням для інженерів стало загальне зниження маси за рахунок надлегкого алюмінієвого шасі. Мета - показник менше півтора тонн, тоді як Porsche 911 Turbo важить майже 1600 кілограмів. Адже саме модифікацію Turbo або навіть Turbo S потрібно вважати основним суперником майбутнього SLC. SLC AMG буде оснащуватися двигуном V8 з двома турбінами: 550 кінських сил потужності і 700 Н ∙ м крутного моменту.

Є свіжа інформація і про SLS AMG другого покоління. Потужність двигуна наступника нинішньої моделі зросте з 571 до приблизно 650 кінських сил. У конструкції автомобіля буде широко задіяний вуглепластик, особливо в екстремальній модифікації Black Series. Там з карбону виготовлять капот, дах, двері та інші кузовні елементи. З інших технологічних «фішок» другого покоління суперкара SLS AMG мерседесівці обіцяють 9-ступінчасту роботизовану коробку передач і активні аеродинамічні елементи. Дата дебюту - 2016 рік.

Джерело: auto.mail.ru