У німецькому бюро Kubatech накинули «коней» потужному седану Mercedes C 63 ​​AMG

mercedes c 63 amg kubatechАнастасия Королькова, drive.ru

Розумним людям іноді здається, навіщо тюнери збільшують і збільшують потужність і без того неслабим двигунів? Але фанатам своєї справи багато не буває, і всі нові учасники вступають у змагання за накидання кінських сил. Ось і в конторі Kubatech, яка спеціалізується на чіп-тюнінгу, вирішили, що "заряджений" седан Mercedes C 63 AMG недостатньо гарячий.

Стандартного мотора V8 об'ємом 6,2 л і потужністю 457 к.с. (600 Н • м) німецьким тюнерам здалося недостатньо, і вони взялися за доопрацювання. У результаті під капотом четирехдверкі тепер той же мотор, але видає 583 к.с. (692 Н • м). Такої надбавки вдалося домогтися завдяки перепрошиванню блоку управління і установці нової системи випуску фірми Cargraphic. Максимальна швидкість була збільшена до 310 км/год.

mercedes c 63 amg kubatech

Такий тюнінг обійдеться в 10 тисяч євро і займе всього три дні. Крім доведення мотора, бюро Kubatech пропонує також власникам «зарядженого» седана Mercedes C 63 AMG ще й оригінальні 19-дюймові колісні диски чорного матового кольору, взуті в шини Michelin. За них доведеться викласти ще 7474 євро.