Самий неоднозначний концепт Mercedes нагородили премією за дизайн

Наприкінці листопада шоу-кар компанії Mercedes-Benz Unimog отримав престижну нагороду в дизайнерському конкурсі Red Dot Design Awards.

mercedes-benz unimog

До складу журі цього конкурсу входять відомі фахівці в області дизайну. Цього року вручення премії проходило в Сінгапурі. Усього в конкурсі Red Dot Award порівнювалися близько 3000 автомобілів різних категорій.

Як повідомляє The Financial, футуристичний Mercedes-Benz Unimog відзначили особливою нагородою - йому було присвоєно звання "Кращого з кращих". Подібної оцінки удостоюється тільки один кандидат в кожній "ваговій категорії".

Нагадаємо, що дебют нового концептуального автомобіля Mercedes-Benz Unimog відбувся влітку 2011 року і був приурочений до 60-річчя від дня появи моделі. Новий концепт Mercedes-Benz не вперше привертає увагу автомобільної громадськості. Завдяки своїй яскравій індивідуальності в жовтні 2011 року цей екстравагантний автомобіль потрапив в список переможців конкурсу "Золоте кермо", яку щорічно присуджує німецький журнал Autobild.

На церемонії вручення премії глава дизайнерського підрозділу Mercedes-Benz Commercial Vehicles, Кай Зібер підкреслив, що створення серійної моделі на базі цього концепту, як і раніше, не планується, проте окремі риси шоу-кара будуть обов'язково використані в нових версіях позашляховика.

Джерело: Kolesa.Ru