Повнопривідний Mercedes-Benz Viano 4Matic: сила зчеплення, комфорт і безпека

mercedes-benz viano 4matic

  • Viano 4Matic: максимальна сила зчеплення і найвища безпека
  • Постійний повний привід і АКПП полегшують життя водієві
  • Вишуканий універсал в розкішній комплектації

Повнопривідна версія оновленого Viano 4Matic володіє чудовою тягою і силою зчеплення, автомобіль підійде на роль автомобіля для бізнесу і для сімейного відпочинку, чудовий як кемпер або тягач житлового причепа. Повний привід збільшив масу автомобіля всього на 80 кг. Автомобіль Viano 4Matic доступний у всіх трьох варіантах - «компактний», «довгий» і «наддовгий». Крім того, він пропонується у вигляді ліній виконання Viano Trend і Viano Ambiente, а також як автомобіль для подорожей Viano Marco Polo.

 

Viano 4Matic: максимальна сила зчеплення і найвища безпека

Відмінна динаміка і керованість Mercedes-Benz Viano досягається завдяки задньому приводу і комфортабельній і безпечній підвісці. Постійний повний привід Viano 4Matic забезпечує максимальний рівень тягового зусилля і сили зчеплення, а значить, і максимум безпеки навіть при несприятливих умовах. Сніг або лід, грунтова дорога або луг, необхідність підвезти човен до води або тягнути причіп - з усім з цим Viano 4Matic справляється граючи.

Система постійного повного приводу практично все бере на себе: у непростих ситуаціях водієві потрібно лише працювати педаллю газу, а все інше регулюється інтелектуальної електронікою з управління тяговим зусиллям. У систему повного приводу бездоганно інтегрована електронна система стабілізації ESP, таким чином, повний привід і системи безпеки об'єднуються в унікальну суперсистему приводу і безпеки, здатну задовольнити найвищі запити.

Повний привід 4Matic доступний у поєднанні з новими чотирициліндровими дизельними агрегатами CDI потужністю 100 кВт (136 к.с.) та 120 кВт (163 к.с.). Повний привід побудований на базі електронної системи управління тяговим зусиллям 4ETS від Mercedes-Benz. Він найкращим чином зарекомендував себе, зокрема, на автомобілях ML-Класу.

В автомобілі Viano 4Matic крутний момент при стандартному русі розподіляється між передньою і задньою віссю в співвідношенні 35:65.

Viano 4Matic: комфортабельний постійний повний привід

Система керування тяговим зусиллям замінює собою до трьох блокувань диференціалів: якщо одне або кілька коліс на слизькому покритті втрачають силу зчеплення, то система 4ETS допомогою коротких гальмівних імпульсів автоматично пригальмовує пробуксовуючих колеса, підвищуючи на ту ж величину крутний момент на колесах, що мають хороше зчеплення з дорогою. Для цього система 4ETS використовує датчики частоти обертання коліс, що належать антиблокувальній системі (ABS). Автоматичне гальмівне втручання системи 4ETS генерує ефект роботи до трьох блокувань диференціалів - міжосьового, міжколісного переднього і заднього міжколісного.

Інженери прифланцювали роздавальну коробку безпосередньо до коробки перемикання передач. У результаті привід переднього моста вийшов дуже компактним. Він заповнений маслом у розрахунку до кінця свого терміну служби, і тим самим не вимагає обслуговування, так само як і додаткові приводні вали передньої осі. З метою збільшення їх терміну служби кут їх вигину виконаний дуже невеликим. Новий передній підрамник спроектований таким чином, щоб забезпечувати традиційно зразкову аварійну безпеку автомобіля Viano 4Matic. Нові опори редуктора переднього моста і збільшення обсягу масла зменшили знос системи. Косозубе зачеплення диференціала підвищило плавність роботи.

Не дивлячись на те, автомобіль Viano 4Matic не є повноцінним позашляховиком, тим не менш, він ніколи не спасує перед бездоріжжям. За рахунок більш високого положення кузова кут звису попереду становить 20 градусів (проти 14 градусів у разі заднього приводу), а ззаду 28 градусів (22 градуси) - у разі варіанта з короткою базою і коротким звісом або відповідно 19 градусів (15 градусів) - у випадку довгого звису. Поздовжній кут прохідності - важливо при подоланні височин - становить у Viano 4Matic з короткою колісною базою 19 градусів замість звичайних 14. Дорожній просвіт спереду дорівнює 150 мм, ззаду - 210 мм. Залежно від версії двигуна гранична крутизна подоланого підйому приблизно на 20% більше, ніж у Viano c заднім приводом.

Вишуканий універсал в розкішній комплектації

Високоякісна обробка інтер'єру Viano 4Matic підкреслює вишуканість цього воістину універсального автомобіля, який надасть своєму водієві надійну підтримку навіть у дуже непростій ситуації.

Салон Viano 4Matic порадує пасажирів простором, наповненим атмосферою затишку. Він поєднує високу і гнучку функціональність салону з благородством, що виявляється, зокрема, в чітко продуманому підсвічуванні салону Ambiente Lighting. Viano 4Matic приємний в будь-якому з варіантів виконання. Будь то підкреслено практична версія Viano Fun, солідна Viano Trend або розкішна Viano Ambiente. Три варіанти довжини і три варіанти пасажирського салону дозволять задовольнити будь-які запити до їздовому комфорту.

Джерело: drive.ru