Поповнення в сімействі Vito: Mercedes-Benz Vito Crew і Mercedes-Benz Vito Shuttle

  • Mercedes-Benz Vito Crew: міцний, економічний, функціональний і універсальний
  • Новий Mercedes-Benz Vito Shuttle - комфортабельність, простір і професіоналізм

Дві модифікації на базі оновленого Mercedes-Benz Vito - Vito Crew і Vito Shuttle - призначені для перевезення людей. У разі Vito Crew мова йде про автомобіль для транспортування робочих бригад і матеріалів. Таксі підвищеної місткості Vito Shuttle є ідеальним автомобілем для професійної доставки пасажирів на короткі та довгі відстані. Обидва автомобілі відрізняються винятковою міцністю, економічністю і комфортабельністю.

Mercedes-Benz Vito Crew

Автомобіль представляє собою посилений Vito і відрізняється максимальною економічністю і універсальністю. Mercedes-Benz Vito Crew призначений для перевезення людей разом з багажем і матеріалами. Vito Crew - ідеальне рішення для будівельної галузі, клінінгових компаній і монтажних бригад. Mercedes-Benz Vito Crew доступний у двох форматах - «компактному» і «подовженому».

mercedes-benz vito crew

Функціональний Vito Crew орієнтується на вирішення завдань, де від автомобіля потрібні міцність, зносостійкість і універсальність. Приладова панель від фургона Vito і зносостійка дерев'яна підлога в пасажирському відділенні забезпечують високу функціональність і легкість у догляді. У задній частині салону пасажири розташовуються на двох тримісних рядах сидінь. За ними передбачено багато місця для розміщення багажу і матеріалів або інструменту. У каркасі даху є кріпильні точки для фіксації вантажу.

У плані систем безпеки Vito Crew не знає компромісів. Електронна система стабілізації ADAPTIVE ESP з усіма функціями - починаючи від антиблокувальної (ABS) і антипробуксовоючної системи (ASR) і закінчуючи функцією стабілізації при русі з причепом (якщо замовляється тягово-зчіпний пристрій) - є так само природною частиною комплектації, що і фронтальні надувні подушки безпеки для водія і переднього пасажира.

mercedes-benz vito crew

Автомобіля Vito Crew оснащується одним з двох нових чотирициліндрових дизельних двигунів на вибір: об'ємом 2,15 л і потужністю 70 кВт (95 к.с.) Та 100 кВт (136 к.с.) Відповідно. Вони вражають своєю економічністю, крутним моментом і плавністю ходу, а також наявністю фільтра твердих часток і сертифікацією у відповідності з екологічним стандартом Євро-5. Передачею обертального моменту на провідну задню вісь завідує шестиступінчаста механічна коробка передач. Витрата палива в змішаному циклі у автомобіля Vito Crew становить згідно NEFZ (Новий європейський їздовий цикл) від 7,4 до 7,7 л на 100 км (195 - 203 г CO2 на кілометр).

Mercedes-Benz Vito Shuttle

Таксі підвищеної місткості - Vito Shuttle поєднує в собі підвищує комфорт оснащення з високою практичною користю. Автомобіль може бути використаний як готельного шатла або шатла до аеропорту. Vito Shuttle - ідеальний засіб для професійної доставки пасажирів на короткі та довгі відстані.

mercedes-benz vito shuttle

Елегантні алюмінієві диски, пофарбовані в колір кузова бампери і захисні молдінги - Vito Shuttle відразу заявляє про особливий рівень комфтабельності. Просторий салон Vito Shuttle обладнується на серійній основі двомісним сидінням в першому ряду і тримісним сидінням у другому ряду. Всі сидіння є роздільними, з регульованим нахилом спинки. Відкинута спинка сидіння може служити в якості столу. Задні сидіння обладнуються триточковими ременями безпеки, кріпленнями для дитячих крісел Isofix стандарту і підголовниками підвищеної комфортності.

Суцільна обшивка боковин і стелі, а також підлогове килимове покриття створюють в салоні приємну атмосферу домашнього затишку. Для багажу за другим рядом задніх сидінь передбачено багато місця. Водій і передній пасажир автомобіля Vito Shuttle опиняються в оточенні не менш чудової обстановки. Кліматична установка TEMPMATIK, що входить до складу базової комплектації, автоматично підтримує задану температуру.

mercedes-benz vito shuttle

Ядро лінійки двигунів утворюють чотирициліндрові дизельні агрегати CDI з робочим об'ємом 2,15 л в трьох різних варіантах потужності - 70 кВт (95 к.с.), 100 кВт (136 к.с.) та 120 кВт (163 к.с.) . Для обох старших за потужністю двигунів як опція доступна і автоматична трансмісія. На серійній основі вона встановлюється разом з двигуном V6-CDI (потужністю 165 кВт/224 к.с.) і бензиновим V6 (потужністю 190 кВт/258 к.с.).

Автомобіль Vito Shuttle може бути обладнаний повним приводом для підвищення прохідність. Mercedes-Benz Vito Shuttle доступний в трьох форматах - «компактному», «подовженому» і «наддовгому».

Джерело: drive.ru