Daimler AG передає автомобілі для відновлення постраждалих районів Японії

У березні цього року, відразу після землетрусу і цунамі в Японії, концерн Daimler AG виділив 2 млн. євро в якості екстреної допомоги жертвам лиха. Допомога була спрямована на відновлення після катастрофи та акції з підтримки постраждалих на північному сході країни.

8 вантажівок Mercedes-Benz Zetros, 4 Mercedes-Benz Unimog і 8 позашляховиків Mercedes-Benz G-Класу, а також 30 вантажівок Fuso Canter

Крім того, концерн відправив до Японії 50 автомобілів Mercedes-Benz і Fuso вартістю близько 4 млн. євро Фонду Ніппон (Nippon Foundation), японської організації зі штаб-квартирою в Токіо, для підтримки процесу відновлення країни. Перш за все автомобілі будуть задіяні на південно-сході країни, найбільш постраждалому від цунамі. Це 8 вантажівок Mercedes-Benz Zetros, 4 Mercedes-Benz Unimog і 8 позашляховиків Mercedes-Benz G-Класу, а також 30 вантажівок Fuso Canter, вироблених в Японії. Відправка автомобілів відбулася 13 квітня з аеропорту Штутгарта на двох транспортних літаках АН-124.

Співробітники концерну Daimler AG в усьому світі також проявили солідарність і бажання допомогти, так, в одній тільки Німеччині більше 10000 співробітників пожертвували понад 500 тис. євро через німецький Червоний Хрест, офіційно визнану нейтральну некомерційну організацію, на адресу японського Червоного Хреста.

Концерн Daimler AG налічує близько 13000 співробітників в Японії, зайнятих на дочірніх підприємствах Mitsubishi Fuso Truck and Bus Corporation, Mercedes-Benz Японія, а також Daimler Financial Services.

Джерело: drive.ru