SLS AMG GT3 готовий до початку гоночного сезону 2011

Гоночна версія автомобіля з дверима типу «крило чайки»підготовлена до нового сезону в Ле-Кастелло

 • Командні тест-драйви на автодромі Поль Рікар
 • 31 автомобіль надано 16 команд
 • SLS AMG GT3 буде брати участь в 14 гоночних серіях по всьому світу

У ході попередніх тестових заїздів завойована одна перемога і два третіх місця Аффальтербах / Ле-Кастелло (Франція) - Після успішного завершення розробки і проведення комплексу тестів починаються планові постачання автомобілів SLS AMG GT3 клієнтським командам. На гоночний сезон 2011 було отримано 31 замовлення. Ці автомобілі будуть передані клієнтам до початку липня. У ході тестових заїздів на автодромі Поль Рікар в Ле-Кастелло (Франція) команди і гонщики змогли познайомитися з гоночною версією моделі «крило чайки»і почати підготовку до сезону 2011. Бернд Шнайдер, п'ятикратний чемпіон серії DTM від Mercedes-Benz, і Томас Йегер, також гонщик Mercedes-Benz в серії DTM з 2000 по 2003, разом з фахівцями AMG Customer Sports в будь-який момент були готові надати компетентну підтримку.

sls amg gt3

«У цьому році SLS AMG GT3 з'явиться в численних національних і міжнародних гоночних серіях. Всі фахівці AMG з величезним нетерпінням чекають цього», - заявив Ола Келленіус, генеральний директор Mercedes-AMG GmbH. «В автомобілі SLS AMG GT3 компанія AMG в черговий раз демонструє свій колосальний досвід, накопичений за більш ніж 40 років роботи в автоспорті, а також великі експертні знання в області розробки унікальних високопотужних автомобілів».

Підтримка з боку команди AMG Customer Sports протягом сезону

Команда фахівців AMG Customer Sports також буде надавати підтримку гоночним командам з питань сервісного обслуговування та запчастин в Європі. Концепція такої підтримки на 2011 сезон передбачає всебічне супровід в ході проведення серії ADAC GT Masters, чемпіонату VLN Endurance на Нюрбургринзі, Європейського чемпіонату FIA GT3 і 24-годинних перегонів на Нюрбургринзі і в Спа-Франкоршаме (Бельгія). Для всіх гоночних заходів та тестових заїздів буде організовано 24-годинне обслуговування запчастинами і гаряча лінія технічної підтримки. Томас Йегер в якості координатора з боку AMG Customer Sports буде надавати підтримку командам і виступить головною контактною особою з усіх організаційних і технічних питань.

Експертна підтримка від Бернда Шнайдера і Томаса Йегера

У ході заходу в Ле-Кастелло, організованого Mercedes-AMG, чемпіон-рекордсмен серії DTM Бернд Шнайдер і Томас Йегер надавали підтримку і консультували команди. Шнайдер і Йегер були залучені до усього процесу розробки й тестування SLS AMG GT3, а також брали участь у 4 гонках восени 2010 і в січні 2011. Це гоночна версія моделі з дверима типу «крило чайки» принесла одну перемогу та два третіх місця, що яскраво продемонструвала свій потенціал.

sls amg gt3

Серед відомих гонщиків, які будуть змагатися на цій моделі, Кеннет Хайер (Вегберг, команда Black Falcon), Ланс Девід Арнольд (Дуйсбург, команда Heico Motorsport), Олів'є Пані (Франція, команда Graff Racing), Ярек Яніс (Чеська Республіка, команда Gravity Charouz Racing) і Ентоні Кумпен (Бельгія, команда Viage KRK Racing).

У сезоні 2011 SLS AMG GT3 візьме участь у 14 різних гоночних серіях, що проводяться за правилами FIA GT3 в 8 країнах. Цей гоночний календар також включає 3 престижні 24-годинні гонки.

 • ADAC GT Masters (Німеччина)
 • Чемпіонат VLN Endurance на Нюрбургринзі (Німеччина)
 • 24-годинна гонка на Нюрбургринзі (Німеччина)
 • 24-годинна гонка в Спа-Франкоршаме (Бельгія)
 • 24-годинна гонка в Сільверстоуні (Великобританія)
 • Європейський чемпіонат FIA GT3
 • Серія GT3 Endurance
 • Серія GT Masters (Великобританія)
 • Чемпіонат Britcar GT (Великобританія)
 • Серія FFSA GT (Франція)
 • Чемпіонат Endurance в Чехії
 • Belcar (Бельгія)
 • Чемпіонат GT в Іспанії та Португалії
 • Австралійський чемпіонат GT

sls amg gt3

Гоночна версія SLS AMG розроблена і вироблена компанією AMG у тісній співпраці з HWA AG. Команда HWA - одна з найбільш успішних в міжнародному автоспорті, про що свідчать 10 титулів, отриманих гонщиками на змаганнях DTM і ITC, а також два титули, зароблених на чемпіонаті FIA GT. Жоден інший бренд не вигравав такої кількості гонок DTM і не отримував стільки титулів DTM, як AMG-Mercedes.

SLS AMG GT3 створювався компанією HWA AG, тоді як його 6,3-літрова AMG-версія двигуна V8 була розроблена фахівцями майстерні AMG. Збірка автомобіля і двигуна здійснюється повністю у ручному режимі.

Джерело: drive.ru