Новий Мерседес S-класу зможе вести себе сам

Mercedes-Benz S222 (тизер)Флагманський седан Mercedes S-Class обіцяє виявитися одним з найбільш високотехнологічних автомобілів на ринку. Журналісти з Auto Express зібрали разом розрізнену інформацію про покоління з внутрішньозаводським індексом W222. Передбачається, що машина, створена на новій модульної платформі MRA, буде насичена електронікою, як ніколи. Починаючи з купи новацій з безпеки , наприклад надувних ременів.

Новий S-клас повинен дебютувати в квітні 2013 року на Шанхайському автосалоні. Поки машина поставала перед нами тільки в закамуфльованому вигляді або як офіційний тизер.

Четиридверка S-класу отримає світлодіодне головне світло з підсвічуванням поворотів та автоматичною корекцією параметрів основного променя в залежності від обстановки. Світлодіодними, зрозуміло, будуть і задні ліхтарі. Екран мультимедійної системи покаже водієві панорами Google Street View, аудіосистема знизить рівень шуму в салоні за рахунок активного шумозаглушення, а для кишенькової електроніки пасажирів сам седан зможе виступати в ролі точки доступу Wi-Fi.

Під капотом новачка ми побачимо широку гаму моторів: від чотирициліндрових до дванадцятициліндрових. Буде у автомобіля і гібридна модифікація, і «гаряча» версія від ательє AMG (на фото - тестовий прототип такої модифікації). Останню, ймовірно, пожвавить турбований V8 об'ємом 5,5 літра.

Система Magic Ride Control буде сканувати дорогу перед колесами, миттєво підлаштовуючи параметри амортизаторів, а система машинного зору 6D-Vision знизить ймовірність аварій, відстежуючи дорожню обстановку, в тому числі пішоходів, що раптово вибігають із-за припаркованих біля узбіччя машин. На додаток до вже звичної самопарковки новий S-клас навчиться автономно пересуватися в міському трафіку на швидкості до 40 кілометрів на годину. До речі, подібні інтелектуальні системи, що виросли з куди більш простого активного круїз-контролю, зараз тестують і в ряді інших компаній.

2013 Mercedes S Class W222 Spied in Dubai - Latest Video! - Один з передсерійних прототипів S-класу минулого літа був спійманий на загачених вулицях Дубая. За цими кадрами можна впевнено сказати, що модель, незважаючи на зміну поколінь, залишиться впізнаваною.

Леонид Попов, drive.ru