Ательє Inden Design запропонувало свій варіант родстера Mercedes SL 65 AMG

mercedes-benz inden design Анастасия Королькова, drive.ru

З 2008 року відділення AMG випускає надпотужну версію Мерседеса SL 65 під назвою Black Series. Крім зовнішнього обважування та доопрацювання мотора, автомобіль був позбавлений верху, що складається, перетворившись в купе. А ось якщо вам подобаються всі ці зміни, але не хочете втрачати можливість їздити під відкритим небом, для вас нова робота тюнинг-ательє Inden Design.

Родстер отримав зовнішній обвіс а-ля версія Black Series. Він включає в себе нові передній і задній бампери, а також капот з двома прорізами, накладки на пороги і спойлер на кришці багажника. Взули двухдверку в 20-дюймові колісні диски з шинами розмірністю 265/30 спереду і 325/25 ззаду.

Родстер отримав регульовану підвіску з електронним управлінням, яка дозволяє зменшувати кліренс на 45 мм.

 

mercedes-benz inden design

В інтер'єрі практично ніяких змін. Хіба що кермо повністю обтягнуте алькантарою.

Німецькі тюнери поворожили і над мотором. Їм вдалося перевершити навіть автомобіль «Чорної серії». Якщо під капотом купе SL 65 AMG Black Series знаходиться шестилітровий бітурбомотор V12, що видає 670 к.с., то відкрита версія від бюро Inden Design може похвалитися потужністю в 680 «коней». Крутний момент двигуна той же - 1000 Н • м (більше не переварить «автомат»). Про те, скільки фахівці запитають за такого монстра, невідомо.