Унікальний Maybach Exelero куплений репером

За оцінкою журналу Forbes, на січень цього року до четвірки найбагатших реперів планети входили Пі Дідді, Джей-Зі, Доктор Дре і Брайан Уїльямс, більш відомий як Birdman. Майно останнього оцінюється в $ 100 млн, і, як переважна кількість виконавців хіп-хопу, Вільямс дуже небайдужий до наддорогих і рідкісних машин. У колекції Бірдмана вже є Bugatti Veyron ($ 2 млн) і Maybach Landaulet за $ 1,5 млн. Тепер компанію їм складе унікальний суперкар Maybach Exelero, за який, за повідомленнями зарубіжних ЗМІ, Вільямс заплатив $ 8 млн.

maybach exelero

Історія Maybach Exelero вельми цікава. Машина була побудована на замовлення німецької шинної компанії Fulda - давнього партнера Maybach. Її проектуванням займалися інженери Maybach у співдружності зі студентами Політехнічного коледжу міста Пфорцхайм, а за спорудження взялося італійське кузовне ательє Stola. У 2005 році в Берліні автомобіль був представлений публіці і відразу ж справив фурор. Причому захоплення викликала не тільки футуристична зовнішність автомобіля, але і його технічні і динамічні характеристики. Maybach Exelero отримав шестилітровий, дванадцятициліндровий бітурбомотор потужністю 700 к.с. (1020 Н • м), на випробувальному треку Нардо зміг розігнатися до 351 км / год, а на підкорення першої сотні машині було потрібно 4,4 с. Непогані показники для величезного (довжина - 5,89 м, ширина - 2,14 м), але при цьому двомісного автомобіля.

maybach exelero

Maybach Exelero спочатку створювався як шоу-кар для демонстрації нових покришок фірми Fulda, і про серійному і навіть дрібносерійному виробництві питання ніколи не порушувалося. Аж надто дорогим вийшов цей автомобіль, який незадовго до настання економічної кризи Fulda вирішила продати за 5 мільйонів євро, але тоді покупців не знайшлося. Машина німецьким шинникам була більше не потрібна, а от зайві гроші, особливо в передкризовий період, не завадили б. Однак потенційні покупці вирішили перечекати непрості часи, і всі ці роки Maybach Exelero так і чекав свого покупця. І нарешті дочекався. Можна не сумніватися, що тепер він стане частим гостем хіп-хоп-вечірок і напевно не один раз «засвітитися» у різних кліпах зі своїм новим господарем.

maybach exelero

салон maybach exelero

Джерело: auto.mail.ru