Mercedes-Benz розповів про спільні з "Рено" двигунах

У нову лінійку екологічних двигунів Mercedes-Benz, розроблених німцями у співпраці з компанією Renault, увійдуть чотирициліндрові агрегати - бензиновий мотор об'ємом 1,2 літра і дизель 1.5. Про це повідомляє видання Autocar з посиланням на топ-менеджера підрозділи силових установок Юргена Дорінга.

За словами Дорінга, нові «четвірки» зрівняються за показниками паливної економічності з трициліндровим двигуном BMW об'ємом 1,5 літра, тому штутгартській марці немає необхідності розробляти такий же агрегат, як у баварців.

Нові мотори потрібні «Мерседесу» для відповідності новим екологічним нормам - до 2020 року автомобілі в Європі повинні викидати в атмосферу не більше 95 грамів CO2 на кілометр.

На серійних моделях ці агрегати з'являться з 2014 року - вони будуть пропонуватися для «Мерседесів», побудованих на модульній платформі MFA, включаючи хетчбек A-Class і компактвен B-Class. Крім того, такі ж двигуни будуть доступні і для «Рено».

Іншими способами, які дозволять штутгартській компанії відповідати новим екологічним вимогам, стануть подальше вдосконалення гібридних силових установок і зниження маси автомобілів.

Про створення альянсу між групою Renault-Nissan і концерном Daimler було оголошено в середині 2010 року. Сторони обмінялися 3,1-відсотковими пакетами акцій, домовившись про зниження витрат на розробку і виробництво автомобілів за рахунок спільного використання технологій та комплектуючих, а також про розробку нових лінійок моторів.

Джерело: motor.ru