Mercedes побудував BA3 Final Edition

Mercedes-Benz оголосив про вихід «фінальної» серії свого легендарного G-класу. П'ятидверна модель отримала традиційне в таких випадках ім'я Mercedes-Benz G-Klasse Edition Select, а ось тридверну назвали ... Mercedes-Benz G-Klasse BA3 Final Edition. Однак «ВАЗ»означає в даному випадку не Волзький автозавод, а просто «BA три» - так Mercedes-Benz позначив трехдверний кузов.

mercedes-benz g-klasse ba3 final edition

«Фінальні» G-класи будуть випускатися з двома двигунами: 3,5-літровим дизелем (211 к.с.) і з бензиновим мотором V8 об'ємом 5,5 л (388 к.с.). Оснащення салону буде шикарним - у його створенні взяли участь фахівці з ательє AMG, які вміють не тільки створювати «заряджені» двигуни, але і робити дуже якісні інтер'єри.

mercedes-benz g-klasse edition select

У результаті нутрощі машини отримали обробку з горіхового дерева, шкіряні крісла з вентиляцією та інше. В оснащення машини увійдуть всі доступні на сьогоднішній день «навороти», які ставляться на G-клас, починаючи від звичайного люка і закінчуючи системою контролю за тиском у шинах, «музикою» з 12 динаміками і інтерфейсом для підключення різних пристроїв. Ну а зовні «фінальні» машини можна буде відрізнити за оригінальними 18-дюймовими колісними дисками зі здвоєними спицями і аеродинамічним обважування AMG.

mercedes-benz g-klasse

У Німеччині Mercedes-Benz G-Klasse Edition Select буде коштувати від 90511 євро. Ціна 5,5-літровою машини перевищить позначку в 100000 євро. А що буде потім? Схоже, що вже нічого - великий G-клас закінчує свою 32-річне життя.

Джерело: auto.mail.ru