Найдорожча «швидка допомога» в світі

Mercedes-Benz розробив, мабуть, саму швидку і дорогу карету «швидкої допомоги»в історії. Автомобіль для порятунку хворих був створений на базі суперкара SLS AMG, який оснащується 6,2-літровим мотором потужністю 571 к.с. Завдяки цьому 0-100 км/год машина здатна розігнатися всього за 3,8 с, а її максимальна швидкість складає 317 км / год.

швидка допомога mercedes-benz sls amg

Щоправда, найближчим часом цей суперкар не опиниться в розпорядженні нашого МОЗу. Та й до німецьких лікарів він теж не потрапить - представники Mercedes-Benz запевняють, що «швидка допомога »на базі SLS AMG побудована виключно у вигляді експериментальної розробки. До того ж не зовсім зрозуміло, як лікар буде саджати хворої людини в спортивне крісло і де він зможе зберігати необхідне обладнання та інструменти (багажник-то у SLS AMG об'ємом всього 175 л).

швидка допомога mercedes-benz sls amg

P.S. Варто відзначити, що SLS AMG - це далеко не перший суперкар, пристосований для суспільних потреб. Так, італійці вже давно роблять Lamborghini для поліції, їздять служителі закону і на машинах марки Porsche. А нещодавно на знаменитій трасі в Нюрбургринзі з'явилася нова пожежна машина - Nissan GT-R.

Джерело: auto.mail.ru