Mercedes-Benz не залишить NYIAS-2011 без новинок

mercedes-benz c-class coupeЖурналістам вдалося вивідати інформацію про плани компанії Mercedes-Benz, що стосуються участі в міжнародному автосалоні, який пройде у квітні в Нью-Йорку. У рамках виставки відбудуться світові прем'єри трьох нових моделей німецького виробника.

Одним з дебютантів Mercedes-Benz є купе C63 AMG Coupe. Модель оснащена 6.2-літровим бензиновим двигуном V8 потужністю 457 к.с. і максимальним обертовим моментом 600 Нм. За додаткову плату клієнтам надасться можливість придбати пакет AMG Performance Package, який передбачає збільшення потужності силової установки до 487 к.с. Двохдверна модель C63 AMG Coupe прискорюється до 100 км/год за 4,5 с (4,4 з пакетом AMG Performance Package), максимальна швидкість досягає 250 км/год (280 км/год).

На стенді Mercedes-Benz у Нью-Йорку буде представлений ще один автомобіль з шильдиком AMG, назва якого поки не озвучено. Швидше за все, мова йде про родстере SLS AMG Roadster. Передбачається, що новинка буде укомплектована 6.3-літровим бензиновим двигуном V8, що розвиває 571 к.с. і 650 Нм крутного моменту. З 0 до 100 км/год німецький суперкар з м'яким дахом, зможе "вистрілювати" за 4 с і розвивати максимальну швидкість 309 км/год.

Також у Нью-Йорку компанія представить абсолютно новий концептуальний автомобіль, відомості про який тримаються в секреті. Назвуть ім'я моделі і продемонструють її зовнішність 20 квітня, коли автосалон відкриється для представників ЗМІ.

Джерело: kolesa.ru