Всі нові Mercedes-Benz C-Class стануть гібридами

mercedes-benzВсі автомобілі з лінійки Mercedes-Benz C-Class наступного покоління будуть оснащуватися гібридними технологіями, які дозволять істотно поліпшити паливну економічність і понизити рівень викидів CO2. Про це повідомляє видання Autocar з посиланням на власні джерела в німецькому виробнику.

За словами співрозмовників журналу, нові Mercedes-Benz C-Class, які, як очікується, вийдуть на ринок в 2013 році, будуть пропонуватися з дизельними двигунами з середнім показником викидів вуглекислого газу в 100 грамів на кілометр. Рівень викидів CO2 у бензинових двигунів складе близько 110-120 грамів на кілометр. В даний час німецький автовиробник вже приступив до випробувань перших прототипів моделі С-Class наступного покоління.

Крім цього, компанія Mercedes-Benz розглядає можливість використання на своїх автомобілях чотирициліндрових двигунів, оснащених системою відключення двох циліндрів при малих навантаженнях, коли повна потужність не потрібна. Також до складу силових установок нових "Мерседесів" увійдуть невеликі комплекти акумуляторів і електромотори. При цьому, незважаючи на ці додаткові агрегати, маса нового С-Class в порівнянні з нинішньою машиною буде знижена приблизно на десять відсотків.

У січні на моторшоу в Детройті німецька компанія показала оновлений С-Class, який одержав близько двох тисяч нових деталей. У їх число входять нові фари головного світла зі світлодіодними елементами, велика решітка радіатора, модернізований передній і задній бампер, а також нові ліхтарі. В інтер'єрі моделі тепер використовуються нові матеріали обробки, а в гамі двигунів з'явилася атмосферна бензинова "шістка" з безпосереднім уприскуванням, розвиваюча 306 кінських сил.

Джерело: auto.lenta.ru