Німці підженуть новий Mercedes ML 63 AMG на Франкфуртський автосалон

новий ml-classРоберт Есенов, drive.ru

Нинішній Mercedes ML 63 AMG - один з найбільш потужних і швидких позашляховиків планети. Його восьмициліндровий мотор об'ємом 6,2 л розвиває 510 к.с. і 630 Н • м, а до 100 км / год розганяє пятідверку за п'ять секунд. Але «заряджений» автомобіль нового покоління буде ще швидше. Принаймні, надію на це дають поки неофіційні дані.

А вони свідчать, що підкапотний простір "шістдесят третього» займе новий двигун V8 робочим об'ємом 5461 см ³. Два турбокомпресора, безпосереднє уприскування - агрегат буде видавати 544 сили і 800 Н • м. Але це за замовчуванням, а з пакетом AMG Performance ці показники збільшаться до 571 «коней» і 900 ньютон-метрів. І це дозволить назвати новий Mercedes ML 63 AMG найпотужнішим серійним всешляховиком світу.

новий ml-class

Божевільний бітурбомотор V8 5.5 зістикують з семиступінчастим «автоматом» AMG Speedshift MCT, в якому замість гідротрансформатора використовується пакет «мокрих» фрикціонів.

За чутками, новий ML 63 AMG схудне приблизно на 100 кг (до 2210), а досягнення 100 км/год буде проходити за 4,6 с.

Хоча почекаємо з висновками. Поки передсерійні зразки обкатуються на дорогах загального користування. Прем'єра автомобіля відбудеться на Міжнародному автосалоні у Франкфурті восени 2011 року. Ціни ще не визначені, але, наприклад, у Німеччині початкова сума навряд чи перевищить 115 тисяч євро. Нагадаємо, що вже знятий з виробництва нинішній «шістдесят третій» на батьківщині Ріхарда Вагнера коштував мінімум 105 тисяч євро.