Mercedes-Benz SLS AMG Roadster скинув "тестовий прикид"

У рамках квітневої виставки в Нью-Йорку компанія Mercedes-Benz проведе світову прем'єру двох автомобілів, розроблених у тісному співробітництві зі своїм придворним тюнінг-ательє AMG. У якості одного з дебютантів постане родстер SLS AMG Roadster.

mercedes-benz sls amg roadster

Репортерам вперше вдалося сфотографувати неприкритий захисним покривалом прототип серійної версії Mercedes-Benz SLS AMG Roadster, який на цьому тижні проходив дорожні випробування в Німеччині. Нові фотографії суперкара підтвердили припущення експертів про те, що модель обладнана складним дахом із тканини, а не металевим верхом, як повідомлялося у ряді ЗМІ. Ще одна істотна відмінність родстера від купе SLS AMG - це традиційні для кабріолета двері, що відкриваються в сторони. Автомобіль з жорстким дахом має двері типу "крило чайки", які при відкритті піднімаються вгору.

mercedes-benz sls amg roadster

Під довгим капотом родстера захований 6.2-літровий атмосферний бензиновий двигун V8, що розвиває 571 к.с. і 650 Нм крутного моменту, який передається на задні колеса через семиступінчасту роботизовану трансмісію з двома зчепленнями. За попередніми прикидками фахівців, з місця до "сотні" Mercedes-Benz SLS AMG Roadster здатний прискорюватися за 4 с, його максимальна швидкість досягає майже 310 км / год.

mercedes-benz sls amg roadster

Mercedes-Benz SLS AMG Roadster буде коштувати на кілька тисяч євро дорожче купе SLS AMG, яке продається в Німеччині за ціною від € 183 260. Нагадаємо, на російському ринку ціна двухдверного суперкара німецького виробника починається від 11 500 000 руб., що еквівалентно € 287 266.

Джерело: Kolesa.ru