Седан Mercedes C 63 ​​AMG Black Series з'явиться на ринку під завісу 2011

mercedes c 63 amg black series Роберт Есенов, drive.ru

Автомобілі з когорти Black Series - це втілення самих «чорних» ідей інженерів відділення AMG в двохдверному форматі. До теперішнього часу «зарядженими» та пройшовшими процедуру ліпосакції були тільки три автомобілі Mercedes з сімейства Black Series - CLK 63 AMG, SL 65 AMG і SLK 55 AMG. Але скоро від канонів німці трохи відступлять - готується седан Mercedes C 63 AMG Black Series.

Передсерійний зразок зараз обкатується по дорогах загального користування. Зовні нічим не відрізняється від звичайного C 63 AMG? Не скажіть: розширені колісні арки та колію чітко помітні. Також, за чутками, споряджена маса зменшиться приблизно на 100 кг (до 1555 кг). Але головне - оновлений мотор. Як стверджують наші колеги з видання Auto Express, машина отримає той же варіант «вісімки» 6.2, що ставився на ексклюзивний Mercedes C 63 DR520. А це значить, ми можемо розраховувати на 520 к.с. і 651 Н • м замість базових 457 сил і 600 «ньютонів».

mercedes c 63 amg black series
До сотні седан буде прискорюватися за чотири секунди рівно, а максимальна швидкість виявиться вище 300 км / год.

Ймовірно, клієнтам запропонують і посилені підвіску, і дві коробки передач на вибір (шестиступінчасту «механіку» або семідіапазонний «автомат» AMG Speedshift MCT). Та й час на ухвалення рішення про купівлю у цікавляться людей є - машину покажуть у Франкфурті у вересні 2011 року. І ще: готуйте мінімум 100 тисяч фунтів стерлінгів (113 тисяч євро).