Родстер Mercedes SLK AMG залишили без турбін

mercedes-benz slk amgАнастасия Королькова, drive.ru

Прем'єра потужної модифікації дводверки Mercedes SLK з шильдиками AMG намічена на найближчі автооглядини у Франкфурті. Шпіонери вже кілька разів підловлювати «відкривачку» під час дорожніх випробувань. Але що нам зовнішність? Здогадатися, який обвіс отримає AMG-версія, і так нескладно, а ось що стосується мотора, то тут ясності не було. Інсайдерська інформація різнився, хтось приписував новинці атмосферний двигун V8 5.5 потужністю 422 к.с., інші - V8 об'ємом 5,5 л (537 к.с.), а деякі й зовсім V8 6.2 (451 к.с.). Тепер же з'явилася достовірна інформація.

Родстеру Mercedes SLK AMG дістався двигун V8 об'ємом 5,5 літра і потужністю 422 к.с. (539 Н • м). Насправді це той же мотор твін-турбо, який встановлюється на седани Mercedes CLS63 AMG і E63 AMG, правда, дводверці він дістався без турбін. Вся справа в тому, що лише в такому «урізаному» вигляді він зміг вміститися в підкапотний простір компактного автомобіля. Крім того, німці не захотіли зробити бюджетну модель швидше розкішного родстера Mercedes SL63 AMG.

mercedes-benz slk amg

Новий мотор отримав індекс M152. Його вага завдяки відсутності двох турбін становить 186 кілограмів.

Точних динамічних характеристик родстера Mercedes SLK AMG поки немає, проте передбачається, що сотню він зможе розмінювати менше ніж за 4,5 секунди.

«Заряджений» SLK отримає активну випускну систему: два незалежних клапана залишаються закритими до двох тисяч обертів, а при підвищенні навантаження відкриваються по черзі. Версія AMG стане не єдиною новинкою на домашньому мотор-шоу. Крім неї штутгартці представлять і першу в історії SLK дизельну модифікацію: 250 CDI потужністю 203 к.с.