Тюнери з бюро Edo Competition взялися за суперкар Mercedes SLR McLaren

slr mclaren 722 black arrow Анастасия Королькова, drive.ru

Тюнінг-ательє Edo Competition спеціалізується на доведенні спортивних автомобілів. Хлопцям тільки дай волю, вони додадуть потужності любому суперкару. У їх бюро вже побувало чимало таких машин, прийшла черга і немолодої дводверки Mercedes SLR McLaren, яка після тюнерів отримала приписку в назві - 722 Black Arrow.

Суперкар повністю виправдовує свою назву. Під капотом «чорної стріли» мотор V8 5.5, який після доопрацювання видає 722 к.с. (890 Н • м). Збільшення у потужності вдалося добитися завдяки перепрошиванню «мізків», а також перенастроювання впуску й випуску. Ще в 2006 році була версія дводверки SLR 722 Edition, підготовлена інженерами штутгартської компанії, проте тоді цифри позначали не потужність, а стартовий номер знаменитого Mercedes-Benz 300 SLR, на якому в 1955 році була виграна знаменита гонка Mille Miglia.

slr mclaren 722 black arrow

Тепер же 722 в назві - це потужність. Завдяки такій надбавці (у порівнянні з спецсерією 2006 року у 72 к.с.) автомобіль розмінює сотню всього за 3,4 с. При цьому максимальна швидкість обмежена електронікою і складає 345 км / год. Про те, у скільки обійдеться суперкар SLR 722 Black Arrow, фахівці з компанії Edo Competition поки замовчують.

Дводверка SLR McLaren у версії 722 Black Arrow від спеців з бюро Edo Competition взута в 21-дюймові колісні диски. В інтер'єрі суперкара з'явилося більше деталей, зроблених з вуглепластика.