Бюро MR Car Design згадало про дореформенний родстер Mercedes SL

Роберт Есенов, drive.ru

Нинешній Mercedes SL зовсім скоро відправиться на сторінки історії - в цьому році на одному з найбільших європейських мотор-шоу відбудеться прем'єра наступника. Тим часом з 2003 року по світу розійшлося більше 160 тисяч двухдверок, левова частка яких припадає на дорестайлінговий варіант зразка 2003-го. Саме для такої машини ательє MR Car Design підготувало тюнінг-кіт.

Точніше, всю увагу німці приділили топ-версії - SL 65 AMG. У неї під капотом і так розташований у вищій мірі темпераментний мотор V12 6.0 з двома турбокомпресорами, 612 силами і 1000 Н • м, якому ще й "софт" змінили, і замінили повітряний фільтр. Цього вистачило, щоб підняти віддачу до 692 «коней» і 1110 ньютон-метрів. Правда, інженери з Ерфтштадта не повідомляють, чи пройшов доопрацювання п'ятиступінчастий «автомат», для якого вже базова тяга була стелею по надійності.

Приблизно за тисячу євро клієнтові не тільки піднімуть віддачу бітурбодвігателя V12 6.0, а й знімуть електронний обмежувач максимальної швидкості, яка в цьому випадку складе близько 330 км / год.

Зате нам відомо, що на родстері встновлений вуглепластиковий капот фірми Kicherer в стилі суперкара Mercedes SLR McLaren, а активне шасі ABC отримало нові, більш жорсткі і вкорочені пружини (мінус 30 мм від кліренсу). Також у списку присутні переробки в зовнішності, що включають інший задній бампер, чудові диски Carlsson і тоновані центральні секції ліхтарів. Останнє - явно зайве. За весь пакет поліпшень не повинні запитати більше семи тисяч євро.