Дизайнерський Mansory Cormeum на базі Mercedes-Benz SLS AMG

У Mansory Cormeum мало що залишилося від серійного Mercedes SLS AMG. Спортивний автомобіль від AMG є всього лише основою для новітнього проекту німецького тюнінгового ательє Mansory. Всі кузовні панелі Cormeum виконані з карбону, що дозволило знизити вагу на 90 кг. У цієї лімітованої серії буде випущено всього 15 автомобілів, потужністю 660 к.с. З першого ж погляду в автомобілі вгадуються характерний почерк власника і головного дизайнера компанії Куроша Мансорі. Ім'я також було вибрано особисто паном Мансорі, який і раніше використовував назву арії для автомобіля Bugatti Veyron (Vincerò). На цей раз він обрав арію Vide Cor meum.

mansory cormeum на базі sls amg

 

Щоб задовольнити збільшений попит на спортивні автомобілі і забезпечити належну легкість і міцність, команда Mansory практично повністю переробила кузов SLS AMG і замінила дах і двері на надлегкі деталі власної розробки. Новий карбоновий передній бампер повністю замінює серійну деталь і збільшує притискну силу на передній осі, а в його великих повітроводах встановлені світлодіодні габаритні вогні. Завдяки цим воздуховодам, новий бампер забезпечує краще охолодження моторного відсіку і надає автомобілю більш динамічний зовнішній вигляд.

Передні і задні крила також замінені на більш широкі карбонові версії. Ширина Cormeum більше стандартної на 66 мм спереду і на 84 мм ззаду. Нові бічні пороги візуально роблять автомобіль більш низьким і довгим.

mansory cormeum на базі sls amg

Інженери з аеродинаміки також піддали значним модифікаціям задню частину автомобіля. Задній бампер зазнав повної заміни, а новий задній дифузор забезпечує більшу притискну силу. Завершує аеродинамічний пакет новий карбоновий задній спойлер.

У розширених колісних арках встановлені ексклюзивні ковані диски з центральною гайкою - 9Jх20 дюймів з покришками Michelin 265/30 для передньої осі і 11Jх21 з покришками 295/25 для задньої. Завдяки новим пружинам і амортизаторам, центр ваги автомобіля опущений на 20мм, в порівнянні з серійною версією.

Для клієнтів, які замовили комплектацію CORMEUM в авто-ательє PROTUNING, пропонується також пакет спеціальний пакет адаптивної гідравлічної підвіски. Характеристики стиснення і відбою гвинтової підвіски можуть бути відрегульовані під потреби будь-якого власника SLS AMG. Також, для зручності повсякденної їзди, автомобіль оснащується гідравлічною системою регулювання кліренсу автомобіля. Простим натисканням кнопки кузов автомобіля піднімається на 40 мм, що значно полегшує в'їзд на паркінги, проїзд «лежачих" поліцейських і т.п. Підвіска повертається в нормальне положення повторним натисканням на кнопку, або автоматично, після досягнення швидкості 80 км / год.

mansory cormeum на базі sls amg

У програму збільшення потужності входить доведення компресорів, спортивний повітряний фільтр і спортивна вихлопна система з нержавіючої сталі. Потужність автомобіля зростає до 660 к.с. при 4850 об / хв. Компанія Mansory також розробляє пакет збільшення потужності до 800 к.с.

У дизайні інтер'єру компанія досягла успіху у створенні симбіозу спортивної функціональності і атмосфери розкоші. Як і завжди, MANSORY використовує тільки найкращі матеріали. Спеціально оброблена шкіра є зносостійкої, але в той же час дуже м'якою. Натуральний продукт, із специфічною текстурою, прекрасною обробкою і декоративної прострочуванням, створює екстравагантний ореол навколо нової центральної консолі. Довершують атмосферу розкоші автомобіля нове шкіряне кермо з Aibag і алюмінієві педалі.

mansory cormeum на базі sls amg

Джерело: pro-tuning.com.ua